Adana Milletvekili Zenbilci: Taleplerinizle bizzat ilgileneceğim..

Adana Milletvekili Zenbilci: Taleplerinizle bizzat ilgileneceğim..
"Türkiye genelinde kurmayı planladığı 20 bin dönümlük Modern Sera Kurulması Projesine, tarımın anavatanı Adana Sera OSB'nin de dâhil edilmesi, yalnız Karataşlı hemşerilerimizi değil, tüm Adanalıları ziyadesiyle memnun etmiştir.”

yumurtalik-teskilat.jpg

Adana Milletvekili Zenbilci, Sahanın Nabzını Tutmaya Devam Ediyor

AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Meclis çalışmalarından arta kalan zamanlarını teşkilat ve esnaf ziyaretleri ile geçiriyor. Geçtiğimiz hafta Karaisalı, Karataş, Yumurtalık ve Pozantı ilçelerinde önce teşkilat ziyaretleri yapan, ardından esnaflar, üreticiler ve vatandaşlar ile bir araya gelen Zenbilci, sahanın nabzını tutmaya devam ediyor. Ziyaret ettiği her ilçede önce teşkilat üyeleri ile çalışmalar ve gündem üzerine istişareler yapan milletvekili, ardından esnaf ve üreticileri ziyaret ederek, sorunlarını dinleyip çözüm önerileri üzerine görüşmeler gerçekleştirdi. Kendisine iletilen sorunlar ve talepleri ince ince not alan Zenbilci, her taleple bizzat ilgileneceğinin sözünü verirken, vatandaşın oy verdiği siyasetçileri iyi günde de kötü günde de yanında görmek istediğini belirtti.

Karataş Halkı Organize Sanayi Bölgesi İçin Sevinçli

Geçen Hafta TBMM’den geçen Sera Organize Sanayi Bölgesi için Karataş Halkı, tüm Adana Cumhur İttifakı Milletvekilleri nezdinde hükümete teşekkürlerini ilettiler. Burada vatandaşlara bir konuşma yapan Zenbilci şunları kaydetti: “Karataş Sera Organize Sanayi Bölgesinin tamamlandığında, Adana’mızın ve ülkemizin ekonomisine büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz. O nedenle Karataş Sera OSB'nin en yararlı şekilde faaliyete geçmesi için gerekli tüm çalışmaları titizlikle takip ediyoruz. Organize Sanayi Bölgesinin kurulmasına çaba harcayan tüm kurumlar ile diyalog halinde olmaya devam edeceğiz. Hazine ve Maliye Bakanlığımız ve Tarım Kooperatifi ortaklığı ile kurulan Sera A.Ş.’nin Türkiye genelinde kurmayı planladığı 20 bin dönümlük Modern Sera Kurulması Projesine, tarımın anavatanı Adana Sera OSB'nin de dâhil edilmesi, yalnız Karataşlı hemşerilerimizi değil, tüm Adanalıları ziyadesiyle memnun etmiştir.” 

Kaynak:

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.