Avcı: “Hepimiz Aynı Gemideyiz Kıblemiz, Rotamız Aynı!”

Avcı: “Hepimiz Aynı Gemideyiz Kıblemiz, Rotamız Aynı!”
Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi İsmet Tepe ve Şube Başkanları MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’yı ziyaret ettiler.

Avcı: “Hepimiz Aynı Gemideyiz Kıblemiz, Rotamız Aynı!”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Türkiye Kamu Sendikaları Konfederasyonu (Türkiye Kamu-Sen) Adana İl Temsilcisi İsmet Tepe başkanlığında Konfederasyona bağlı Adana şube başkanlarından oluşan bir heyeti misafir etti.

 

Emek Ve Alın Teri Vurgusu

Heyetin ziyaretinde, çalışma şartları ve sendikacılık faaliyetleri üzerinde değerlendirmeler yapılırken, ülke gündemi de sohbet konusu edildi.

MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirtti. Avcı, “İnsanlığın var olduğu günden bu yana emek ve alın teri kutsaldır. Üreten, yorulan, emek veren tüm çalışanlarımız, döktükleri alın terleriyle ülkemiz hesabına artı bir değerin hasadını yapmaktadır ve bu bizim için kıymetlidir. Tüm bunların yanında her şart altında ‘Önce ülkem ve milletim’ diyebilmek; vatanımız, milletimiz, ezanımız, bayrağımız için sarsılmaz bir duruşu temsil edebilmek ise, daha da kıymetlidir.” şeklinde konuştu.

 

Hepimiz Aynı Gemideyiz, Rotamız Aynı

Başkan Avcı, devamla “İş yerlerindeki haksız, hukuksuz uygulamaları biliyoruz. Çalışma hayatında huzuru tehdit eden bu tür sıkıntıların önümüzdeki dönemde devlet aklıyla mutlaka adil bir çözüme kavuşacağını bekliyoruz. Türkiye Kamu-Sen ve bağlı sendikalar; ilkeli, kararlı ve cesur sendikacılığın yüz akı olarak bilinir ama söz konusu sıkıntılara rağmen çok seçkin üyeleriyle aynı zamanda, milletimizin maddi-manevi tüm kazanımlarını, tüm değerlerini zirvede tutarlar. Bu hassasiyetin, içinde bulunduğumuz süreçte, ülkemizin bekası adına artarak devam edeceğine olan inancım ise tamdır. Çünkü hepimiz aynı gemideyiz ve rotamız aynı. Sizleri ağırlamaktan onur duydum.” dedi.

 

Tepe’den Avcı’ya Teşekkür

Türkiye Kamu-Sen Adana İl Temsilcisi Türk Sağlık-Sen Adana 1. Nolu Şube Başkanı İsmet Tepe, kendilerini misafir eden ve sorunları dinleyen Başkan Bünyamin Avcı’ya teşekkür etti. 

 

Kaynak:

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.