İzmir'in Foça ilçesinde komşu olan 70 yaşındaki Fatma Değirmendere (solda) ve 65 yaşındaki Zübeyde Dilsiz (sağda), geçimlerini 30 yıldır aynı teknede yaptıkları balıkçılık ile sağlıyor. "Erkek işi" gözüyle bakılan balıkçılığı yıllardan beri birlikte yapan "balıkçı teyzeler", ilerleyen yaşlarına rağmen hem çalışkanlıkları hem de iş disiplinleriyle herkese örnek oluyor. ( Mahmut Serdar Alakuş - Anadolu Ajansı )
Balıkçı kadınlar 30 yıldır birlikte "Vira bismillah" diyor
İzmir'in Foça ilçesinde komşu olan 70 yaşındaki Fatma Değirmendere (solda) ve 65 yaşındaki Zübeyde Dilsiz (sağda), geçimlerini 30 yıldır aynı teknede yaptıkları balıkçılık ile sağlıyor.
YAYINLAMA:
GÜNCELLEME:
![Balıkçı kadınlar 30 yıldır birlikte "Vira bismillah" diyor 1](https://cdn.adanapost.com/gallery/98_1.jpg)