İran zulme ortak oluyor..

Ey İran yönetimi! Allah kitap indirmedi mi, Resul göndermedi mi, sizin mollalarınız hangi dini konuşuyor, hangi dini yaşıyorlar?

Sizin İslam Cumhuriyeti dediğiniz ülkeniz, kimleri Müslüman kabul ediyor?

 İsraile sürekli tehditler savururken, siz nasıl olur da Müslümanları vuruyorsunuz?

Sizin cihad anlayışınız kimlere karşı? Irak, Suriye Yemen’de ne işiniz var?

Yoksa Suriye’de kimyasal silahlarla öldürülen çocuklardan haberiniz yok mu? Neden sesinizi çıkart(a)mıyorsunuz? ASTANA’da garantörlüğü almanız size görev vermiş olmuyor mu?

AB‘yi de BM’yi de çok iyi tanıyor ve hangi milletlerden oluştuğunu gayet iyi biliyoruz.

Yahu siz hangi millettensiniz?

Ey İran yöneticileri! Yüzlerce çocuk kimyasal silahlarla vurulurken hiç mi vicdanınız sızlamadı, hiç mi bir şey hissetmediniz?

Ey mollalar! Çırpınarak ölen çocuklar hiç mi içinizi yakmıyor?

Ey devrim muhafızı mücahitler! Siz hiç mi kendi çocuklarınızı bu yavruların yerine koymadınız?

Gözleriniz kör, kalpleriniz taş mı kesildi?

Böyle susarak, görmezden gelerek Muhammed’e (as) nasıl tabii olduğunuzu sanıyorsunuz? Peki ya mahşer günü Hz Ali’den, onun ailesinden hiç mi utanmayacaksınız? Çırpınarak can veren bu sabilere hangi suçtan dolayı öldürüldükleri sorulduğunda, katillerin yanlarında neden saf tuttuğunuzu nasıl izah edecek, kendiniz nasıl savunacaksınız?

 Ey İrancılar! Ya sizler hala devam edecek misiniz İslam Cumhuriyeti masallarına?

Sohbet ortamlarınızda Kerbela’yı, susuz kalan Hz Hüseyin’i nasıl anlatacak; zalimi zulmü, mazlumu, haksızlık karşısında susmanın ne anlama geldiğini hangi yüzle anlatacaksınız?

Canlı yayında hem de gözlerinizin önünde can veren bu çocuklara sus pus oluyor, ardından adalet, merhamet, kardeşlikten bahsedebiliyorsunuz?

Ey İran ve İrancılar! Hastalara ilaç, yoksullara ekmek vermenize engel olan da ne? Suriyeli çocuklar için bir fatihayı bile okumaktan kaçınıyorsunuz. Yüzlerce çocuk kimyasal silahlarla can verirken, tek yaptığınız tevil ve takiyye yapmaya devam etmek.

Çocukları, kadınları, yaşlıları öldüren eli kanlı katillerin Sünni mi yoksa Şİİ mi olduğunun hiçbir önemi yok artık! Canları cehenneme!

Kimyasal silahlarla can veren bebelerin geride kalan elleri hala açık.Suriyeli çocukların  ahı tüm zalimleri yerle bir edecek.

Mazlumun duası ile Allah arasında perde yoktur, Allah duaları çokça kabul edendir. Allah adildir ve intikam sahibidir.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.