Kılıçdaroğlu için yolun sonu?

Yollar açık, bu güne kadar isteyen istediği gibi yürüdü, askerler yürüdü, tanklar yürüdü, homoseksüeller, ateistler, PKK, din düşmanları, vatan haini onlarca dernek, vakıf, örgüt ve onları yönlendiren ajanlar yürüdü, yollarına çıkan, önlerini kesen olmadı.

Bu ülkede en çok zulme uğrayan, acı çeken kesim Müslümanlar olmasına rağmen, sözde İslami olduğu iddia edilen bir yapılanma darbe girişiminde bulundu. 15 Temmuz’da uçaklar havalandı, silahlar çekildi, yollar kesildi, sokaklar kana bulandı. Halkımız darbeye karşı sokaklara döküldü, Adalet ve özgürlük için haftalarca vatan nöbetleri tutuldu ama “CHP”lileri cumhurun içinde, halkın yanında göremedik?

Türk halkının kararlı duruşu ve direnişi sonucu yollar açıldı, asker kışlaya çekildi, sivil siyaset sahneye çıktı ne hikmetse CHP birden bire yollara düştü.

Darbeyi bastırmak için yollara dökülen yüzlerce şehit, binlerce yaralının yanında yer almak için değil, devletin gizli kalması gereken bilgilerini, siyasal ve askeri casusluk maksadıyla açıklamak suçundan tutuklanan CHP Milletvekili Enis Berberoğlu için…

Peki, ne istiyorlar?

Adalet(!)

CHP zihniyetinin mahkûm ettiği birçok Müslüman hâlâ cezaevlerinde Adalet ve af bekliyor!

Ülke teyakkuzda, olağanüstü hal devam ediyor, dört bir yanımızda hainler ellerini ovuşturuyor, fırsat kolluyor, buna rağmen adeta onlara çanak tutarcasına şov yapıyor, mecliste değil sokakta Adalet arıyorlar!

Aret Vartanyan şöyle diyor; “Yürüdüğün yollar hep aynı yere çıkıyorsa, yeni bir yol bulmak için gitme zamanı.”

 Yol yürümekle aşınmaz, bu yollardan çok insan geçti gitti, kimileri darbe ile kimileri kaset ile…

Kılıçdaroğlu yola çıkmış bir kere, girdiği yol yanlış ve dönüşü de yok ama yolun sonu da görünüyor…

Maalesef Adalet gibi çok önemli bir kavramın içi boşaltıyor ve istismar ediliyor. Ben PKK’nın desteklediği bu yürüyüşü iyi niyetli ve samimi bulmuyorum.

Yolun sonunda Hendekçi, eşcinsel, kravatlı şehir eşkıyalarının yansıra tüm terör örgütlerinin el ovuşturduğu, fırsat kolladığı kanaatindeyim.

Devlet, vatan hainlerinin ekmeğine yağ sürecek, onların yollarını açacak adımlara son vermeli, bu yol kesilmeli, gerekli işlemler yapılmalıdır. Vatan hainleri ve onların ağa babaları yeni bir fitnenin fitilini ateşlemek üzere yolun sonunda bekliyorlar, bunlara fırsat verilmemelidir.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.