MHP Çukurova köy gezileri...

MHP Çukurova köy gezileri...

MHP Çukurova İlçe Başkanı İbrahim Kara, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Özen ve Altan Köylü ile birlikte köyleri ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.Kara:--Allah?ın...

MHP Çukurova İlçe Başkanı İbrahim Kara, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Özen ve Altan Köylü ile birlikte köyleri ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.

Kara:

--Allah?ın izni, aziz milletimizin desteği ile MHP tek başına iktidar olacak. O zaman göreceksiniz; bütün çiftçilerimizin alım gücü artacak,  çiftçi altın çağını yaşayacak.

--Bir kalemde holdinglerin milyarlarca lira borcunu silenler, çiftçileri icralık ettiler

ADANA ? Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Çukurova İlçe Başkanı İbrahim Kara, ?Tek başına iktidara geldiğimiz zaman çiftçi altın çağını yaşayacak? dedi.

İbrahim Kara, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Özen, Aytan Köylü ve bazı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte köyleri gezip vatandaşların sorunlarını dinledi. Dörtler, Örcün, Kırıklı, Kaşoba ve diğer bazı köyleri ziyaret eden Kara, çiftçilerin yoğun şikayetlerine tanık oldu. Köylü vatandaşlar, alım güçlerinin her yıl azalmasından yakınırken, bazı çiftçilerin ?Traktörümüzle tarlaya gidemez olduk. Mazot pahalı olduğu için artık eşeklerle gidip geliyoruz? demeleri dikkat çekti.

SATIN ALMA GÜCÜ ARTACAK

İbrahim Kara, ?2002?deki şartlarda 2.5 kilo buğday satıp 1 litre mazot alan çiftçi şimdi 6 kilo buğday satmak zorunda kaldı. Tarım ürünlerinin hemen tamamında durum farklı değil. Tarım Bakanlığını yürüten MHP o koalisyon şartlarında çiftçiyi baş tacı etmişti. Allah?ın izni, aziz milletimizin desteği ile MHP tek başına iktidar olacak. O zaman göreceksiniz; bütün çiftçilerimizin alım gücü artacak,  çiftçi altın çağını yaşayacak.? diye konuştu.

YATLARA VAR ÇİFTÇİYE YOK

MHP Çukurova İlçe Başkanı İbrahim Kara  ?Bugün özel yatlara, uçaklara vergisiz mazot veren Hükümet çiftçiye gelince yan çiziyor. 7.5 yıldır bir kalemde eşe dosta, yandaşlara milyarlar akıtanlar, üreticilerin ekmeğini küçülttüler. Bir kalemde holdinglerin milyarlarca lira borcunu silenler, çiftçileri icralık ettiler. Zevk ile sefa içinde gezenlere var da, alın teri ile üretenlere yok mu? Çiftçilerimize verilecek her türlü destek analarının ak sütü gibi helaldir.? ifadesini kullandı.

SORUNLAR TAKİP EDİLİYOR

Yargı üzerindeki baskıların, hukuksuz uygulamaların tarihte eşi benzeri görülmemiş biçimde artarak devam ettiğini belirten Kara ?Sayın Genel Başkanımızın ifadesiyle bunların hesabı tek tek sorulacak. Bu yolsuzluklara, hukuksuzluklara alet olan, yardımcı olan bürokratlardan da hesap sorulacak. Bundan kuşkunuz olmasın? dedi.

İl Genel Meclis Üyeleri Altan Köylü ile Ahmet Özen de, ziyaret edilen yerlerdeki sorunların çözümü için verilen gayretleri anlattılar. Devam eden sorunların da takip edildiğini bildirdiler.

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler