Adana’dan Ankara’ya, üniversite öğrenimi için yerleştiğim yıllarda, şehirlerin de rûhu olduğunu bilmiyordum. Hatta, mutlaka olması gerektiğini, belirli bir süre orada yaşayınca öğrendim.
‘Şehirler İnsan Ve Rûh..’
Adana’dan Ankara’ya, üniversite öğrenimi için yerleştiğim yıllarda, şehirlerin de rûhu olduğunu bilmiyordum. Hatta, mutlaka olması gerektiğini, belirli bir süre orada yaşayınca öğrendim.
YAYINLAMA:
GÜNCELLEME:
![‘Şehirler İnsan Ve Rûh..’ 1](https://cdn.adanapost.com/gallery/86_1.jpg)