Türkiye'nin ilk 'Yumurta Müzesi' gün sayıyor
Afyonkarahisar'da mayısta açılacak Türkiye'nin ilk Yumurta ve Sanatları Merkezi'nde hem 240 farklı türden hayvanın yumurtaları hem de sanat eseri haline getirilmiş yumurtalar sergilenecek.
Türkiye'nin ilk 'Yumurta Müzesi' gün sayıyor
Afyonkarahisar'da mayısta açılacak Türkiye'nin ilk Yumurta ve Sanatları Merkezi'nde hem 240 farklı türden hayvanın yumurtaları hem de sanat eseri haline getirilmiş yumurtalar sergilenecek.
Türkiye'nin ilk 'Yumurta Müzesi' gün sayıyor
Afyonkarahisar'da mayısta açılacak Türkiye'nin ilk Yumurta ve Sanatları Merkezi'nde hem 240 farklı türden hayvanın yumurtaları hem de sanat eseri haline getirilmiş yumurtalar sergilenecek.
Türkiye'nin ilk 'Yumurta Müzesi' gün sayıyor
Afyonkarahisar'da mayısta açılacak Türkiye'nin ilk Yumurta ve Sanatları Merkezi'nde hem 240 farklı türden hayvanın yumurtaları hem de sanat eseri haline getirilmiş yumurtalar sergilenecek.
Türkiye'nin ilk 'Yumurta Müzesi' gün sayıyor
Afyonkarahisar'da mayısta açılacak Türkiye'nin ilk Yumurta ve Sanatları Merkezi'nde hem 240 farklı türden hayvanın yumurtaları hem de sanat eseri haline getirilmiş yumurtalar sergilenecek.