AGİAD’dan, ATO’ya iş birliği ziyareti 

AGİAD’dan, ATO’ya iş birliği ziyareti 

Adana Genç İş Adamları Derneği (AGİAD) Başkanı Gülümsün Adalı, kentteki kurum ve kuruluşlar arasında son dönemde tesis edilen birlik ve beraberliğin artırılarak sürdürülmesi konusunda..

Çaba harcadıklarını ve bu konuda Adana Ticaret Odası (ATO) ile birlikte hareket etmek istediklerini söyledi.

Başkan Yardımcıları Ziya Alim Koçer ve Ali Can Boğa ile Genel Sekreter Hakkı Aksay’dan oluşan heyetle Adana Ticaret Odası’nı ziyaret eden AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı, Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, Genel Sekreter Vekili Birol Yarman ve Genel Sekreter Yardımcısı Barış Topal’a çalışmalarına ilişkin bilgi verdi. Adana’nın birlik ve beraberlik konusunda uzun yıllardır yaşadığı sorunların son dönemde çözümlendiğine ve “bereketli bir dönem yaşandığına” değinen Gülümsün Adalı, bu tablonun artırılarak sürdürülmesi dileğinde bulundu. Adalı, “AGİAD olarak kuruluşumuzun 25. Yılını, 6 Ekim 2017 tarihinde düzenleyeceğimiz -İş ve Meslek Ödülleri Töreni- ile taçlandırmaya hazırlanıyoruz. Adana Ticaret Odası olarak sizi de bu ödül töreninde aramızda görmeyi arzu ediyoruz. Geride bıraktığımız çeyrek yüzyılın her bir yılına başarılar sığdırmış olabilmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Adana ekonomisinin gelişimi konusunda kuruluşundan bu yana geçen 25 yıldır önemli çalışmalara imza atarak bölgemizin tanınan bir sivil toplum kuruluşu haline gelen AGİAD olarak, Adana’nın her anlamda ortak bir irade ve sesle temsilini arzuluyoruz. Çevremizdeki kentlere baktığımızda onların bu birlikteliği çok uzun yıllar önce sağladığı ve her alanda önemli ilerlemeler sağladıkları görülüyor. AGİAD üyeleri, birlik ve beraberlik ruhuna katkıda bulunmanın gayreti içerisindedirler. Bu anlamda önümüzdeki dönemde ortak projelerle iş birliğimizi geliştirerek Adana Ticaret Odası ile birlikte hareket etmek istiyoruz” dedi.

Ziyaretleri için AGİAD Başkanı Adalı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden ATO Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe de, Türkiye, Çukurova ve Adana’nın ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlamak için birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Menevşe, “Adana’nın her alanda ileriye taşınmasının gayreti içerisindeyiz. Bu konuda başta Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş olmak üzere, kamu kurum ve kuruluşları, Oda, Borsa ve sivil toplum örgütlerimizle ortak adımlar atmak sorunlarımızın çözümü anlamında olumlu sonuçlar yaratmaktadır” diye konuştu.

AGİAD’ın çalışmalarını takdirle izlediğini ve her konuda iş birliğine hazır olduklarını da ifade eden Atila Menevşe, “Adana için çalışan her kurumu değerli buluyor ve destekliyoruz. AGİAD’ın 25. yaşını kutluyor, daha nice başarılı çalışma dönemleri diliyorum” dedi.

 

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler