Bahçeli : "Adana ne zaman görev alsa namerde diz çöktürdü, haine 'aman' diletti.”

Bahçeli : "Adana ne zaman görev alsa namerde diz çöktürdü, haine 'aman' diletti.”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adana’da İstasyon Meydanı’nda düzenlenen “Büyük Çukurova Mitingi”nde Bahçeli'nin Konuşmasından Öne Çıkan Başlıklar..

secim-010.jpg

Bahçeli : "Adana ne zaman görev alsa namerde diz çöktürdü, haine 'aman' diletti.”

Bahçeli'nin Konuşmasından Öne Çıkan Başlıklar..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adana’da İstasyon Meydanı’nda düzenlenen “Büyük Çukurova Mitingi”nde Bahçeli'nin Konuşmasından Öne Çıkan Başlıklar..

Bahçeli, Büyük Çukurova Mitingi”nde çok önemli mesajlar verdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli:


- "Bu defa ki seçimler başkadır. Bu sefer ki seçimler ya geleceğin sis perdesini aralayacak ya da zifiri karanlığın hakim olmasına yol açacaktır"


- "Varlığımıza, bölünmez bütünlüğümüze pusu kuranlara vereceğiniz en güzel cevap 24 Haziran günü sandıkta yapacağınız altın vuruştur"

 

"Gurur, inanç, iddiayla söylemek isterim ki; 24 Haziran Türk milletinin yeniden doğuş ve dirilişinin miladıdır"


- "MHP, Cumhur İttifakı'nın başarması amacıyla imkanları nispetinde çalışmakta, demokratik tutumunu ve milli duruşunu Türkiye'nin her seçim çevresine samimiyetle taşımaktadır. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tekrar cumhurbaşkanı seçilecek ve yürütmenin başı olacaktır. 24 Haziran'da MHP muhteşem bir neticeyle TBMM'de güçlü bir şekilde temsil edilme hakkına kavuşacaktır"


- "Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tura kalması için plan ve propaganda yapıyorlar. Kafaları almıyor, zekaları çalışmıyor, milleti anlamıyorlar. Birinci turda ümitleri olmayanların, ikinci tur söylemleri çaresizliklerinin en bariz ispatıdır"

 

bahceli-adana.jpg

"Türkiye Afrin'dedir, Menbiç'tedir, Allah'ın izniyle Kandil'e hançer gibi saplanacaktır. Bu maksatla 24 Haziran'dan sonra terörizmin kökünü kazımak, zalimlerle hesaplaşmak için TBMM'de MHP, yürütmenin başında Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmalıdır"


- "Zillet ittifakının geriye dönüş masalları beyhude bir çabadır. Bunların mizacında yapmak yok, yıkmak vardır. Bunların fıtratında söküğü dikmek yok, yırtmak vardır. Bunların mayasında millet yok, zillet vardır. Bunların kültüründe hürmet yok, zulmet vardır"

Adanalıların kahramanlıklarını anlatan Bahçeli, "Allah'a şükürler olsun ki sizler yeni bir destan yazmak için iddialısınız, inançlısınız, iştahlısınız. Türkiye'ye, milletin kaderine, Türklüğün bekasına, vatanın geleceğine sahip çıkmak için atılgansınız, çeviksiniz, yüreklisiniz." diye konuştu.

 

secim-.jpg

"Adana ne zaman görev alsa namerde diz çöktürdü, haine 'aman' diletti.”

Candan, serden, yardan geçerek öne çıkan, ileriye atılan Adanalılar kahramanlıklarla yükseldi.”

"Adana Türkiye'nin özetidir, Türk milletinin özüdür, istikbalin öz güvenidir, kahramanlıktır, cesarettir, üstün bir ferasettir. Milli birlik ve beraberlik Adana'nın ön adıdır, övünç madalyasıdır..”

“Milli şuur ve vicdan, Adana'nın mayasıdır çünkü Adana Türkiye demektir..”

"Bu defa ki seçimler başkadır"

"Bu defa ki seçimler başkadır. Bu sefer ki seçimler ya geleceğin sis perdesini aralayacak ya da zifiri karanlığın hakim olmasına yol açacaktır. Milli birlik ve beraberliğimize hasım odaklar, boş durmuyorlar..”

“Çünkü siz Adanasınız, sizler MHP'yi asla yalnız bırakmadınız, yine bırakmıyorsunuz."

“15 Temmuz gecesi, hepsinin dersini verdiniz, topunu birden silindir gibi ezip geçtiniz. Türk milletinden intikam almaya kalkışanları doğduğuna pişman ettiniz.

"Ne Adana'nın başını öne eğeriz, ne de Türkiye'nin diz çökmesine müsaade ederiz. Hiçbir kötü niyetli çevre, yıkımın ve yok oluşun hayalini kurmasın.”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Gurur, inanç, iddiayla söylemek isterim ki 24 Haziran Türk milletinin yeniden doğuş ve dirilişinin miladıdır."

"Gurur, inanç, iddiayla söylemek isterim ki 24 Haziran Türk milletinin yeniden doğuş ve dirilişinin miladıdır. Cumhur İttifakı, millet aklı, Türkiye'nin huzuru.."

 

secim-1-001.jpg

" 24 Haziran'da Cumhur İttifakı zafere ulaşacaktır"

"Yasama, yürütme, yargı arasında var olan gerilimler, gelgitler, gevşeklikler bitecektir. Amacımız budur, arayışımız budur, arzumuz da budur.”

"Kafaları almıyor, zekaları çalışmıyor, milleti anlamıyorlar"

"Egemenliğin sahibi büyük Türk milletidir. Türk milletinin yüzüne bakmaktan ürkenler, gözlerini zulmete çevirenler kaybetmeye mahkumdur.”

"CHP, İP, HDP aynı çuvala giriyor, aynı çukura düşüyor"

"Şimdi sizlere soruyorum; güçlü bir Türkiye ve milli beka için  24 Haziran’da mührü MHP'ye basacak mısınız?”

24 Haziran'da Cumhur İttifakının adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı Cumhurbaşkanı yapacak mısınız?“

24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne sahip çıkacak mısınız? "

"Hayvanlara kast eden alçaklarla hesaplaşmak için MHP"

"Türkiye Afrin'dedir, Menbiç'tedir, Allah’ın izniyle Kandil'e hançer gibi saplanacaktır.”

"Toplumsal huzur ve barışı egemen kılacağız"

"Fırat Kalkanı Harekatı'ndan rahatsız olanlara hadlerini bildireceğiz"dedi.

 

 

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler