Karakoç: Saldırı, Haçlı Seferlerinin devamı ?..

Karakoç: Saldırı, Haçlı Seferlerinin devamı ?..

Yüce Diriliş Partisi Genel Başkanı A. Sezai Karakoç, Hakkâri Şemdinli?de 11 askerin şehit olmasının ardından yaptığı açıklamada, "Saldırıların...

Yüce Diriliş Partisi Genel Başkanı A. Sezai Karakoç, Hakkâri Şemdinli?de 11 askerin şehit olmasının ardından yaptığı açıklamada, "Saldırıların arkasında, Batı, Doğu ve Kuzey vardır" dedi.

Yüce Diriliş Partisi Genel Başkanı A. Sezai Karakoç, Hakkâri Şemdinli?de 11 askerin şehit olmasının ardından yaptığı açıklamada, ?Bunun gelip geçici olduğunu sanan geçmiş yönetimler, meselenin esasına nüfuz edemedikleri için, hep, basit, sathi tedbirlere başvurdular. Bu yüzden saldırıları önlemek şöyle dursun âdeta artmasına sebep oldular. Bu ve benzeri saldırılar, sadece, illegal örgütün ya da örgütlerin işi değildir. O örgütler dış mihrakların tetikçisidirler. Onların arkasında Batı, hatta Doğu ve Kuzey vardır? dedi.

Yüce Diriliş Partisi Genel Başkanı A. Sezai Karakoç, yaptığı yazılı açıklamada, ?Memleketimizi bölme, parçalama amaçlı faaliyetlere karşı, aslı çare; gençliğe, ülkemizi İslam dünyasını ve insanlığı kurtaracak idealin verilmesidir? dedi.

HAÇLI SAVAŞI BENZETMESİ

Batının değişmeyen amacının tüm İslam ülkesini istila ve işgal etmek olduğunu ifade eden Karakoç, şöyle dedi:

?Toprağı ele geçirmek; suyu, yani nehirleri, gölleri ve denizleri ele geçirmek; petrol ve doğalgaz, tüm enerji kaynaklarını ele geçirmek, tarihi zenginliklerimizi ele geçirmektir. Ormanları, şehirleri, tabiat verimlerini ve insan emeğiyle oluşmuş her değer ve serveti ele geçirmek için Batılılar iki yüz yıldan beri İslâm milleti ve ülkesine sürekli ve topyekûn bir savaş açmıştır. Bu savaş, daha önceki Haçlı Savaşlarının devamı, süreklisi ve çok daha büyük ve donanımlısıdır.?

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.