Saadet Partililer yeni dönem çalışmalarına başladı

Saadet Partililer yeni dönem çalışmalarına başladı

Saadet Partisi Salihli Teşkilatı İlçe başkanı Hüseyin Çetin, seçimlerden sonra, yönetim kurulu ve seçim esnasında emeği geçenlere teşekkür mahiyetinde...Saadet Partisi Salihli Teşkilatı İlçe başkanı Hüseyin Çetin, seçimlerden sonra, yönetim kurulu ve seçim esnasında emeği geçenlere teşekkür mahiyetinde bir kahvaltı toplantı düzenledi.

Yerel seçimlerin değerlendirmesini yapan Çetin, bu toplantı ile birlikte yeni dönem çalışmalarının startını da verdiklerini söyledi.
Saadet Partisi Salihli İlçe Başkanı Hüseyin Çetin?in yerel seçimlerin ardından düzenlediği kahvaltılı toplantıda yönetim kurulu üyeleri ve seçim çalışmalarında emeği geçen partililerle bir araya geldi. 30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimleri değerlendiren Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Çetin, ?Seçimlerin neticesinin ne olduğundan daha önemlisi bu milletin içerisinde bulunduğu, ekonomik, sosyal ve ahlakî durumudur.

İşsizliğin resmi rakamlara göre yüzde 12?lere varmış, iş bulanların geçimine yetmeyen asgari ücretin olduğu, uyuşturucu ve alkol tüketiminin ilkokullar seviyesine düşmüş bir toplumda huzurdan bahsetmek elbette mümkün değildir. Bu sorunlar bu günün veya dünün sorunu değil yıllardır kronikleşmiş bir sorundur. Bu sorunlarımız hangi iktidar iş başına gelirse gelsin halledemediler. Bu zihniyetlerle de halledemeyeceklerdir. Çünkü bu güne kadar iktidara gelenler Batı?dan aldıkları sözüm ona uyum yasası adı altında aldıkları uyumsuzluk yasaları ile çözmeye çalışmışlardır.

Çare ve çözüm yerine bu sorunları daha da kronikleştirmiştir. Çözümün kendimize dönmekte, tarihimizden ve maneviyatımızdan ders alarak yapılan kanun ve yasalardan geçen bir adil düzende olduğunu görmemiz gerekmektedir. Hakka ve adalete dayalı adil bir çözüm üreten Millî Görüş zihniyetine geçilmeden bu sorunlardan kurtulmamız mümkün değildir. Saadet Partisi Salihli teşkilatı olarak seçimin hemen ardından yine çalışmalarımızı köy-köy, mahalle-mahalle sürdürerek bu gerçekleri halkımıza anlatmaya devam edeceğiz. Bizler Hocamızın sürekli dile getirdiği gibi, ?siyaset değil, hak ve adalet hâkim olsun? diye cihad ediyoruz. Başta halkımız olmak üzere tüm insanlığın iki cihan saadeti için çalışıyoruz. Biz seçimden seçime çalışan bir parti değiliz. Biz yılda 365 gün aktif ve faal olan bir partiyiz. Halkımız için Rabb'imizden hayırlar diliyoruz? dedi.

İHA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.