Şeytan Dostları Hoca Kılıklı Habis Şarlatanlar(Adnan Oktar, Fetullah Gülen)

Şeytan Dostları Hoca Kılıklı Habis Şarlatanlar(Adnan Oktar, Fetullah Gülen)

Nihayet olması gereken oldu ve şarlatan, sapık, ne olduğu belirsiz, kötü niyetli, İslam düşmanı, fitne ve fesada ruhunu satmış Adnan Oktar gözaltına alındı.

Şeytan Dostları Hoca Kılıklı Habis Şarlatanlar(Adnan Oktar, Fetullah Gülen)

Nihayet olması gereken oldu ve şarlatan, sapık, ne olduğu belirsiz, kötü niyetli, İslam düşmanı, fitne ve fesada ruhunu satmış Adnan Oktar gözaltına alındı.

Aslında bu operasyonun daha önce olması gerekiyordu ama perde arkasında neler olduğunu, güç dengelerini falan bilemediğimiz için tam bir şey diyemiyoruz.

Yalnız yapılabilecek ilk anda hayata geçirildiğine inanıyoruz.

Dejavu gibi

Benzer ürkütücü ve düşündürücü vakalarla karşı karşıyayız. Bozulmuş sözde hocalar, ülkeleri aleyhinde çalışan kendilerini hoca gibi lanse eden şarlatanlar, ülke ve millet düşmanlarıyla iş birliği yapan sahtekârlar aynı anda inlerinden çık(arıl)ıp kepazleştirildiler.

Durum cidden düşündürücüdür.

Ayrıca bu insanlar demek ki ancak din maskesi altında çıksalar muhataplarını kandırabileceklerini düşünüp buna inanıyorlar ki öyle hareket ediyorlar. Yoksa bunların önceleri düzgün olup sonradan saptıklarını pek muhtemel görünmüyor. Bunlar baştan beri kötü niyetliydiler.

Yıllar önce Adnan Oktar denilen habisin(‘habis’ kelimesi bu tür insanlar için uygun bir sıfat. Peyami Safa‘nın bir yazısında okumuştum. Safa, Aziz Nesin‘le girdiği bir polemikte ona cevap veriyorken ‘habis’ şöyle demiş, ‘habis’ böyle demiş diye yazmıştı) Yahudi tarihiyle ilgili bazı yazılarını okumuştum. Yazılar çok ustalıkla yazılmıştı ama dikkat çekici bir hususiyetleri vardı. Yahudileri zahiren eleştiriyor gidiydiler ama gerçekte Yahudileri övüyorlardı. Çünkü dünya tarihinin neredeyse bütün önemli gelişmelerini Yahudilere bağlıyordu. Bu, arka planda, onları güçlü, çok güçlü ve her şeye güçleri yeten göstermekten başka bir şey değildi.

İlginç durum

İşin anlaşılmaz tarafı hala bazılarının bu şarlatan habislere inanmaları.

Çok şey denilebilir ama insanlar peygamberlere inanmadıktan sonra bu habislere aldanabilirler. İnsan aldanabiliyor.

Yalnız o aldanmışlara, kandırılmışlara, o acaip paltolu ve etrafına da kendi gibi giyinmiş tuhafları toplamış Amerika‘daki habise kananlar için şunları söylemek isterim: “Sözde o habis tüm sahtekârlıklarını, aldatmalarını, kandırmalarını iyi gayeler için yapıyormuş. Şu kesinlikle bilinmelidir, kötü, aşağılık ve alçakça yollardan ulviliklere varılamaz. Aşağılık yollardan ancak aşağılık ve rezilce menzillere varılır. Ve aşağılık yollar takip edenler ancak aşağılıklardır.”

İki habis

Adnan Oktar ve Fetullah Gülen denilen alçakların, tarih boyunca, rezillik, alçaklık ve denaette ya bir benzerleri gelmiştir, ya gelmemiştir.

Hatta bunların rezalet ve alçaklıkta bir benzeri gelmemiştir dense yeridir.

Bize düşen toplum ve devlet olarak dikkatli olmak, İslam ve Müslüman düşmanlarının uyumadıklarını ve tarihlik kinleriyle İslam ve Müslümanlara zarar vermek için ellerinden geleni yapıp hiç durmadıklarını, daima kötülük, rezalet ve deni işler peşinde olduklarını bilmek, uyanık olmak, araştırmak ve sorgulamaktır.
Gerçi habisler uzun süre temiz kalamazlar. Reziller ergeç gerçek yüzlerini gösterir.

Ama bari saf Anadolu insanlarını kandırmalarının önüne geçmek, insanların kızlarını kötü niyetlerine alet etmelerine mani olmak için tetik, dikkatli ve uyanık olmakta çok faydalar vardır.

Resul Davutoğlu

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler