Bahir Yıldırım

Bahir Yıldırım

“Bazıları kerameti kendinden bildi”

“Bazıları kerameti kendinden bildi”

MHP Adana İl Başkanı Kanlı’dan, yeni atanan teşkilata ziyaret…

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yeni atanan MHP Karaisalı İlçe Teşkilatını ziyaret etti, “Karaisalı’da Cumhur İttifakı’nın bayrağını en yükseklerde dalgalandırmanızı istiyorum.” mesajı verdi.

İlçe teşkilatı ziyaretinde, hiçbir makamın kimse için kalıcı olmadığını ve olamayacağını vurgulayan Yusuf Kanlı, “Bazıları partimizin gücünü kendilerinin gücü sanarak kerameti kendinden bildi. Bir koltuk için nefsine uyanlar, partimizden, davamızdan üstün ve güçlü olduğunu sananlar elbette rüyadan uyanacaklar, gerçeklerle yüzleşecekler.” dedi.

Başkan Kanlı’dan, yeni atanan teşkilata ziyaret…

“Bazıları kerameti kendinden bildi”

“Rüyadan uyanacaklar, gerçeklerle yüzleşecekler!”

– Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yeni atanan MHP Karaisalı İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Kanlı, birlik ve beraberlik içinde gece gündüz demeden çalışılması gerektiğini belirterek, “Karaisalı’da Cumhur İttifakı’nın bayrağını en yükseklerde dalgalandırmanızı istiyorum.” mesajı verdi.

Kanlı’ya İl Divan Kurulu Üyeleri Eşlik Etti

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, il merkezindeki yoğun seçim mesaisine ilçelerde de devam ediyor. Şubat ayı başında ilgili tüzük gereğince kapatılan MHP Karaisalı İlçe Teşkilatına “İlçe Başkanı” olarak atanan Ahmet Mahmut Şekerci ve ilçe yönetimini tebrik eden Kanlı, başarılar diledi. Karaisalı programında Kanlı’ya İl Divan Kurulu Üyeleri de eşlik etti.

“Elbette Rüyadan Uyanacaklar”

İlçe teşkilatı ziyaretinde, hiçbir makamın kimse için kalıcı olmadığını ve olamayacağını vurgulayan Yusuf Kanlı, “Bazıları partimizin gücünü kendilerinin gücü sanarak kerameti kendinden bildi. Bir koltuk için nefsine uyanlar, partimizden, davamızdan üstün ve güçlü olduğunu sananlar elbette rüyadan uyanacaklar, gerçeklerle yüzleşecekler!” dedi.

“Birlik, Beraberlik İçinde Çalışmaya Devam Edeceğiz”

Kanlı, “Biz diğer ilçelerimizde olduğu gibi Karaisalı’da da Cumhur İttifakı olarak sahada olmaya, birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerden gece-gündüz demeden çok çalışmanızı, Karaisalı’da Cumhur İttifakı’nın bayrağını en yükseklerde dalgalandırmanızı istiyorum.” mesajı verdi.

Kaymakam Onur’a Ve Ak Parti İlçeye Ziyaret

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı; Ak Parti İlçe Başkan Osman Kurdak’ı da ziyaret etti. Başkan Kanlı, daha sonra İl Divan Kurulu Üyeleri, MHP Karaisalı İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Şekerci, Ak Parti Karaisalı İlçe Başkanı Osman Kurdak, MHP Büyükşehir Belediye Meclis Grup Sözcüsü Cemal Demirdağ ile birlikte, geçen ay asaleten Karaisalı Kaymakamlığı görevine atanan Muhammed Huzeyfe Onur’a da nezaket ziyaretinde bulunarak, görevinde başarılar diledi.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bahir Yıldırım Arşivi