Enerjisa, Adana, Osmaniye ve Hatay’da 6 Yeni Enerjisa İşlem Merkezi açtı. 

Enerjisa, Adana, Osmaniye ve Hatay’da 6 Yeni Enerjisa İşlem Merkezi açtı. 
Müşterilerine kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Enerjisa, Adana, Osmaniye ve Hatay’da 6 Yeni Enerjisa İşlem Merkezi açtı. 

Enerjisa’dan 6 Yeni İşlem Merkezi

Müşterilerine kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Enerjisa, Adana, Osmaniye ve Hatay’da 6 Yeni Enerjisa İşlem Merkezi açtı. 
 

Enerjisa, 9 milyon müşterisinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, elektrik tedarikinde değer yaratmak ve satış sonrasında destek sağlamak için fiziksel ve dijital kanallar üzerinden yeni çalışmalarını hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Adana, Osmaniye ve Hatay’da toplam altı yeni Enerjisa İşlem Merkezi’nin daha açılışını gerçekleştirildi. Enerjisa İşlem Merkezleri’nin 19 ve 20 Haziran 2018 tarihlerinde gerçekleşen açılış Törenlerine; Enerjisa Satış Başkanı Hüseyin Çağlar, Enerjisa Yönetim Ekibi ve yerel yönetim temsilcileri katıldı.

 

Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) Enerjisa müşterilerinin tek noktada birçok işlemi tek seferde gerçekleştirebilmesine olanak sağlanıyor. Müşteriler, kaliteli hizmetten yararlanırken zamandan da tasarruf ediyor. Abonelik başvurularında gerekli evrakları temin eden müşteriler işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) tamamlayabiliyor. Ayrıca elektrik faturasını ödeyebiliyor, elektrik abonelikleriyle ilgili açma-kapama ve nakil işlemleri de yürütebiliyor. Bunun yanı sıra doğalgaz, su ve cep telefonu faturaları da dâhil olmak üzere geniş yelpazede fatura ödeme imkânı sağlayan Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) yapılan elektrik faturası ödemelerinde müşterilerden işlem bedeli alınmıyor.

 

Enerjisa İşlem Merkezleri’nde sunulan kaliteli hizmeti daha da yaygınlaştırarak müşterilere daha yakın ve kolay hizmet verilmesi hedefleniyor. Toroslar bölgesinde Enerjisa İşlem Merkezleri’nin (EİM) sayısı 2018 yılı başından itibaren 15 yeni nokta açılışı ile toplamda 33’e ulaştı. Hizmet verilen bölgelerde Enerjisa İşlem Merkezleri’nin (EİM) toplam sayısı Temmuz sonuna kadar 85’e, yılsonuna kadar da sayısının 105‘e ulaşmasıhedefleniyor. Müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak için çalışan Enerjisa, hizmet ağı ve kalitesini de her geçen gün arttırmaya devam edecek.

 

Enerjisa İşlem Merkezleri (EİM), hafta içi 08:30 – 18:30, cumartesi günü ise 09:00- 16:00 saatlerinde hizmet veriyor.

Enerjisa İşlem Merkezleri aşağıda yer alan adreslerde hizmet verecek;

Enerjisa Adana Kozan İşlem Merkezi: Tufanpaşa Mah. Saim Beyli Cad. No:9/B Kozan, Adana

Enerjisa Osmaniye İşlem Merkezi: Adnan Menderes Mah. Atatürk Cad. Metin Tamer Sitesi 2 Blok B Blok D. 448 Merkez, Osmaniye

Enerjisa Dörtyol İşlem Merkezi: Numune Evler Mah. M. Doğanay Öçgüder Cad. No:81/B Dörtyol, Hatay

Enerjisa Samandağ İşlem Merkezi: Atatürk Mahallesi Hastane Caddesi Bedir Mahmut Apartmanı No:16 -Zemin Kat Samandağ, Hatay

Enerjisa Antakya Defne İşlem Merkezi: Armutlu Mah. Gündüz Cad. No:61/1 Defne, Hatay

Enerjisa Reyhanlı İşlem Merkezi: Yeni Mah. 105 Sokak No: 1/3 Reyhanlı, Hatay

 

Kaynak:

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.