Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Zeydan Karalar, “Bugün ezan okunuyorsa CHP sayesinde okunuyor” dedi. MHP'li Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şehmus Uçar ise Karalar'ın bu sözüne karşılık “CHP döneminde camiler kapatıldı.” dedi.
MHP’li Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şehmus Uçar, “CHP döneminde camiler kapatıldı.”
Benzer Videolar
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.