MHP Adana İl Başkanı Kanlı: “Ne bu ülke ne de Adana sahipsiz değildir!”

MHP Adana İl Başkanı Kanlı: “Ne bu ülke ne de Adana sahipsiz değildir!”
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, İl Divan Kurulu ve İl Yönetim Kurulu toplantılarında 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçim sonuçlarını ve yaz döneminde yapılacak çalışmaları istişare etti, önemli mesajlar verdi.

mhp-adana.jpg

“Adana barış ve huzur içinde yaşamak istiyor. Hak edilmemiş bir sonuca güvenerek halkın mevsimsel tercihi istismar edilmemeli! Kimse kendisinde olmayan gücü varmış gibi davranmasın, Adana’da meydan boş zannedilmesin. Ne bu ülke ne de Adana sahipsiz değildir!”

“Halkın mevsimsel tercihi istismar edilmemeli!”

“Ne bu ülke ne de Adana sahipsiz değildir!”

“Adana’da meydan boş zannedilmesin!”

“Adana barış ve huzur içinde yaşamak istiyor”

– Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Adana barış ve huzur içinde yaşamak istiyor. Hak edilmemiş bir sonuca güvenerek halkın mevsimsel tercihi istismar edilmemeli.” dedi.

Seçim Sonucu Ve Çalışmalar İstişare Edildi

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, İl Divan Kurulu ve İl Yönetim Kurulu toplantılarında 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçim sonuçlarını ve yaz döneminde yapılacak çalışmaları istişare etti. Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Salonu’nda yapılan toplantıda Başkan Kanlı, tüm vatandaşlara ulaşmak ve desteklerini istemek için Cumhur İttifakı olarak hep sahada olduklarını ama bilinen sonucun alındığını belirtti.

“Sonucu Elbette Önemsiyoruz Ve Saygı Duyuyoruz”

Ülke ve devlet yönetiminde Cumhur İttifakı’na güven duyan halkın önemli bir kesiminin 31 Mart seçiminde konjonktürel şartların etkisi altında sandığa gittiğini ifade eden Kanlı “Bu seçimde sandıktan çıkan sonucu elbette önemsiyoruz ve saygı duyuyoruz. Asla umutsuz olmadık, umutsuz olmayacağız. Bundan sonra bize düşen, yarın seçim olacakmış gibi çalışmaktır. Gönül seferberliği içinde yine el ele, omuz omuza verip çalışacağız.” ifadesini kullandı.

Devlet Bahçeli’nin Sözlerini Hatırlattı

Yusuf Kanlı, toplantının ardından yaptığı açıklamada ise, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin son Meclis Grup Toplantısında ifade ettiği “31 Mart yerel seçimlerinden sonra el değiştiren, birisinin çıkıp diğerinin indiği bir iktidar yapısı yoktur. ‘Yerelde iktidar olduk’ diyenler hayal âlemindedir.” şeklindeki sözlerine atıfta bulundu.

“Adana Barış Ve Huzur İçinde Yaşamak İstiyor”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, devamla, “Adana barış ve huzur içinde yaşamak istiyor. Hak edilmemiş bir sonuca güvenerek halkın mevsimsel tercihi istismar edilmemeli. Kimse kendisinde olmayan gücü varmış gibi davranmasın, Adana’da meydan boş zannedilmesin. Ne bu ülke ne de Adana sahipsiz değildir.” mesajı verdi.

Kaynak:Adanapost

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.