MHP İl Başkanı Kanlı, Başkan Karalar’ı göreve davet etti

MHP İl Başkanı Kanlı, Başkan Karalar’ı göreve davet etti
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Adana’da son yıllarda ciddi rahatsızlığa yol açan kanalizasyon kokusunun önlenmesini istedi, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı göreve davet etti.

“Adana kötü kokmasın, el âleme daha fazla rezil olmayalım. Lağım kokusuna artık bir son verin. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar’ı göreve davet ediyor ve soruna kalıcı bir çözüm üretilmesini istiyoruz.”

MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı’dan önemli çağrı!

MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı, ABB Başkanı Zeydan Karalar’ı göreve davet etti

“Portakal çiçeği kokusu yerini lağım kokusuna bıraktı”

“Lağım kokusuna artık bir son verin!”

“Adana kötü kokmasın!”

– Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Adana’nda son yıllarda kanalizasyondan yayılan “Pis koku”nun herkesi rahatsız ettiğini ve şehrin imajına zarar verdiğini belirterek sorunun ivedilikle çözülmesi çağrısında bulundu.

Mevcut Sorunlara Lağım Kokusu Eklendi

Adana’nın mevcut sorunlarına lağım kokusunun da eklendiğine dikkat çeken MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, atık suların bulunduğu veya kanalizasyon geçen yerlerde rögar kapaklarından havaya karışan kokunun insanları çok rahatsız ettiğini söyledi.

‘İlimize Gelen Ziyaretçiler de Rahatsız”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, açıklamasına şöyle devam etti:

“Türkiye’nin marka şehirlerinden ve öncü kentlerinden biri olarak övündüğümüz Adana’nın böyle kötü kokmasından sadece Adanalılar değil, ilimize gelen ziyaretçiler de rahatsız. Portakal Çiçeği Festivali’nin yapıldığı günlerde de mis gibi kokan portakal çiçeği kokularına maalesef pis lağım kokusu karışmıştı.”

“Festival Günlerinde Gündeme Getirmedik”

“O günlerde festivale gölge düşmesin diye bu sorunu gündeme getirmedik ama çiçeklerin yerini meyveye bıraktığı mayıs ayında artan sıcakla beraber lağım kokusu dayanılmaz bir hâl alıyor. En gözde mekânların bulunduğu Atatürk, Ziyapaşa ve Gazipaşa bulvarlarında bile bu sorun devam ediyor ki dış mahallelerin durumu daha da kötü.”

“El Âleme Daha Fazla Rezil Olmayalım”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Adana kötü kokmasın, el âleme daha fazla rezil olmayalım. Lağım kokusuna artık bir son verin. Bu vesileyle Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar’ı göreve davet ediyor ve soruna kalıcı bir çözüm üretilmesini istiyoruz.” çağrısında bulundu.

Kaynak:Adanapost

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.