Teşekkür

koca-002.jpg

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Asım Yapıcı; sosyal medya hesabından, 'Ramazan Divanı' programımı ile ilgili paylaşımda bulundu.

Teşekkür

2020’de 'Ramazan’da İnşirah' ve 'Bayramda İnşirah',

2021 ve 2022’de 'Ramazan Divanı' ismiyle hazırlayıp sunduğumuz programınız 3 yılda 74 farklı konuk ile toplam 93 program sayısına ulaştı.

1 Mayıs 2022 tarihinde Ramazan’ın son günü Ramazan Divanı Programımız nihayete erdi.

Programımızın hazırlanması, çekimi, yayınlanması ve tanıtımı aşamalarında özveriyle çalışan blr ekip vardı yanı başımızda.

2022 Ramazan Divanı programızın genel yayın yönetmeni Doç. Dr. Mehmet Murat Karakaya’ya çok teşekkür ediyorum. Her zaman titiz ama olumlu tavırlarıyla güdüleyiciydi.

Konsept danışmanlığımızı yapan Harun Emre Karadağ dekor, ışık ve görüntü konusunda desteklerini esirgemedi. Teknik ekipte yer alan Onur Baykul, Adem Deniz, Abdülkadir Akkurt ve

Onur Erkan özveriyle çalıştılar. Kendilerine teşekkürlerlerimizi sunuyoruz.

Araş. Gör. arkadaşlarımız görünmeyen kahramanlarımızdı. Rümeysa Ergin ve Sema İnceköse programın günlük yayına hazırlanmasına katki sağladı.

Rabia Kocataş günlük afişlerimizi düzenledi.

Meryem Yılmaz her akşam program saatinde fakülte grubundan paylaştı.

Mehmet Çilek tüm programları yayın öncesi izledi.

Ahmet Zahid Özcan ve Muhammed Abdullah Haksever programların sosyal medyada paylaşılmasına katkı sağladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Programımıza katılan konuk hocalarımıza şükranlarımızı sunuyorum.

Ve İslami İlimler Fakültesinde öğrenim gören öğrencilerimiz bizleri yalnız bırakmadı. Sorularıyla ve açılımlarıyla destek sağladılar.

Renk ve lezzet kattılar... Kocaman bir teşekkür de onlara...

Daha adını sayamadığımız pek çok arkadaşımız ve hocamız var, farklı şekillerde destek veren... Onlar her zaman yanımızda ve yakınımızdaydı.

Ekibimize diyorum ki harikasınız..

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.