Yüreğir Belediye Başkan Adayı Dr. Halil Nacar: "Bende sizler gibi yüreğimi Yüreğir'e verdim. Yüreğir'i Yüreğir'lilerle beraber, sizlerle beraber, bir arada istediğimiz bir Yüreğir için çalışacağız inşallah..."
Yüreğir Belediye Başkan Adayı Dr. Halil Nacar, AK Parti Yüreğir PTT Evleri Seçim Ofisini Açtı
Benzer Videolar
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.