Başkan Avcı: “Binali Yıldırım, İstanbul için, Türkiye için doğru adaydır.”

Başkan Avcı: “Binali Yıldırım, İstanbul için, Türkiye için doğru adaydır.”

Avcı “Hiç birimiz ‘Ben ne yapabilirim?’ dememeli. İstanbul’da oy kullanacak bir kişi bile olsa o kişiyi bulup desteğini almalıyız.”

Bünyamin Avcı: “Binali Yıldırım, İstanbul için, Türkiye için doğru adaydır.”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, 23 Haziran’da İstanbul’da yapılacak seçim için yoğun bir mesai başlattı. İl yönetim kurulu üyeleriyle yaptığı toplantının ardından ilçe teşkilat başkanlarıyla, ilçe belediye başkanlarıyla ve belediye meclis üyeleriyle de ayrı ayrı bir araya gelen Avcı “Hiç birimiz ‘Ben ne yapabilirim?’ dememeli. İstanbul’da oy kullanacak bir kişi bile olsa o kişiyi bulup desteğini almalıyız.” dedi.

MHP Adana’da İstanbul mesaisi!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, 23 Haziranda İstanbul’da tekrarlanacak Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçiminde Cumhur İttifakı’nın Adayı Binali Yıldırım’ı desteklemek için harekete geçti.

MHP Adana’da İstanbul Mesaisi Yoğun

Başkan Avcı, bu kapsamda il yönetim kurulu üyeleriyle yaptığı toplantının ardından ilçe teşkilat başkanlarıyla, ilçe belediye başkanlarıyla ve belediye meclis üyeleriyle de ayrı ayrı bir araya geldi. Her bir toplantıda, İstanbul’da gerçekleştirilecek seçimin önemi üzerinde duruldu, yapılması gerekenler paylaşıldı.

“İster MHP, CHP, ister Ak Parti olsun…”

Avcı, özetle şunları söyledi:

“İstanbul seçiminin yerel bir seçimden çok öte bir anlamının ve öneminin olduğu ortaya çıkmıştır. ABD, AB, İsrail gibi güçler ile PKK, YPG, FETÖ; tüm terör örgütleri, bölücü ve emperyalizmin uzantısı sözde sivil toplum örgütlerinin tamamı, Cumhur İttifakı’na karşı birleşerek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Binali Yıldırım’ın karşısındaki adayı desteklemektedir. Partisi ister MHP, ister CHP, ister Ak Parti veya başka parti olsun; şu tabloya bakarak sağduyu sahibi her insanın tarafının belli olması gerekir. Bu kadar husumet ve ihanet cephesi bize ‘sol’ gösteriyorsa bilmeliyiz ki gideceğimiz yol ‘sağ’dır. Aksi ise büyük vebaldir. Binali Yıldırım, İstanbul için, Türkiye için doğru adaydır.”

“Ben ne yapabilirim, demeyeceğiz”

Avcı, “İstanbul’daki seçimin önemini en iyi bilen kuşkusuz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendidir. Ömrünü aziz milletimize adayan Sayın Genel Başkanımız, içinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayında da tüm mesaisini bu seçime harcamaktadır. Ülkemizin ve milletimizin içine düştüğü en karanlık gecelerde hilal olup yolumuzu aydınlatan Sayın Liderimizden Allah razı olsun. Liderimizin emrinde ve izinde olan bizler de Adana’dan bu iradeye destek olacağız. “Hiç birimiz ‘Ben ne yapabilirim?’ dememeli. İstanbul’da oy kullanacak bir kişi bile olsa o kişiyi bulup desteğini almalıyız.” dedi.

“Her an seçim olacakmış gibi hazırlıklı olmalıyız”

İstanbul’daki seçimle ilgili çalışma planının bu hafta içinde teşkilatlarla paylaşılacağını belirten MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, diğer yandan ilçe başkanlarıyla yaptığı toplantıda ayrıca başka gündem maddeleri üzerinde istişarede de bulundu. Türkgün Gazetesi’ne sahip çıkılması talimatını yineleyen Avcı, ilçe başkanlarıyla parti üye kayıtlarının tutulmasının yanı sıra mahalle temsilcileriyle ilgili çalışmaları da müzakere etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.