Çukurovalılar ‘Devlet’ini dinledi, ‘EVET’ dedi…

Çukurovalılar ‘Devlet’ini dinledi, ‘EVET’ dedi…

'Ben de varım' diyen MHP Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran: "Liderimizi Çukurova mahcup etmeyeceğiz"

Nisan ayında yapılacak olan referandum için kolları sıvayan MHP Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran, 'Ben de varım' dedi.
Türk Halkının önüne getirilecek olan Anayasa Değişikliği'nin, Türkiye'nin bugün geldiği noktada çok önemli bir adım olduğunu söyleyen Sertan Duran, ''Sayın Genel Başkanımız, ülkemizin bekaa sorunuyla karşı karşıya kaldığını görerek, çok kritik ve bir o kadar da önemli bir adım atarak, oynanmak istenen oyunları boşa çıkardı'' diye konuştu.
MHP Çukurova İlçe Başkanı Duran, ''Tüm siyasi yaşamı boyunca 'önce ülkem ve milletim' diyen, Çukurovamızın yetiştirdiği devlet ve siyaset adamı olan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin feraseti ve eşsiz öngörüsü sayesinde, Türkiye çok kritik bir süreci başarıyla geride bıraktı.

 

12749.jpg
Etrafı yangın yerine dönen Türkiye Cumhuriyeti, iç ve dış odakların işbirliği sonucu bekaa sorunuyla karşı karşıya kaldı. Ülkemiz üzerinde hain emeller taşıyan bu güçlerin oyunlarını boşa çıkarmak için harekete geçen Bilge Genel Başkanımız, 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminde olduğu gibi, Anayasa Değişikliğinde de siyaset üstü bir tavır sergiledi. Oyunları boşa çıkardı. 
Dün olduğu gibi bugün de, yarın da bilge liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin yanındayız. Alacağı her kararın arkasında dimdik durmaya devam edeceğiz. Ülkücü hareket, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin yanındadır'' şeklinde konuştu.
Önce komisyonlarda daha sonra TBMM genel kurulunda kabul edilerek yüce Türk Milletinin önüne getirilen sandıktan 'EVET' çıkması için kapı kapı dolaşarak, anayasa değişikliğiyle ne yapılmak istendiğini, ülkemizin içinde bulunduğu durumu, iç ve dış odakların ülkemiz üzerindeki hamleleri anlatacaklarını söyleyen Duran, ''Çukurova İlçe olarak liderimizi mahçup etmeyeceğiz' dedi.

sertan-duran.jpg.jpg
Sertan Duran,''Ev ev, mahalle mahalle gezeceğiz. Çalmadık kapı bırakmayacağız. Esnafımızla birebir görüşeceğiz.. Teşkilatımızın her bireyi bu kutlu davada üzerine düşeni yerine getirmek için hiçbir fedakarlıktan geri durmayacaktır. Ülkücü hareketin şiarı, her zaman olduğu gibi ÖNCE ÜLKEM ve MİLLETİM'dir..' dedi.
Sertan Duran, ''Anayasa Değişikliği hakkında başta anamuhalefet partisi CHP olmak üzere bölücü ve yıkıcı terör örgütlerinin de karalama kampanyası düzenlediklerini, birlikte hareket ederek MHP ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli hakkında ifitralara başvurduklarını görüyoruz. Son çırpınışlarını sergileyen şer cephesine en iyi yanıtı yüce Türk Milletinin vereceğine inanıyorum. Attıkları iftiralarda boğulacak olan şer cephesinin oyunu bozulacak.
Ülkemizin bölünmesini amaçlayan, Kandilde konuşlandırılmış olan bölücü terör örgütü ve onun siyasi uzantısı HDP ile birlikte aynı safta durmakta sakınca görmeyen CHP, bir kez daha siyaseten intihar etti. Her tür terör uzantısı ile işbirliği yapmaktan çekinmeyen CHP'ye Genel Başkanımız, Bilge Lider Devlet Bahçeli gereken yanıtı vermiştir. Sandıkta da Türk Milleti gereken cevabı verecektir' diye konuştu...

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler