Bahir Yıldırım

Bahir Yıldırım

“Geldiğiniz gibi gideceksiniz!”

“Geldiğiniz gibi gideceksiniz!”

MHP İl Başkanı Kanlı'dan Atatürk'ün Adana'ya gelişinin 101. yıl dönümü mesajı

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, 5 yılda binlerce çalışanı sokağa atan, açlığa mahkûm eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın son günlerde bile kadroları şişirmekle meşgul olduğunu söyledi.

“Sayın Zeydan Karalar, on binlerce hemşehrimizin gözyaşıyla bölücü çevrelere diyet borcunu ödedi, ödemeye devam ediyor.”

“Sayın Karalar, ne giderayak yaptığın usulsüz ihaleler ne de garibanlardan boşalttığın kadroları şişirmen seni ve çevreni kurtaramayacak. On binlerin gözyaşı ve ahı yerde kalmaz, ah alan onmaz! Geldiğiniz gibi gideceksiniz!”

“Zeydan Karalar, hemşehrilerimizin gözyaşıyla diyet ödüyor!”

“Geldiğiniz gibi gideceksiniz!”

“On binlerin gözyaşı ve ahı yerde kalmaz, ah alan onmaz!”

- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Sayın Zeydan Karalar, on binlerce hemşehrimizin gözyaşıyla bölücü çevrelere diyet borcunu ödedi, ödemeye devam ediyor.” dedi.

Verilen Sözler Unutulmadı

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, dönemin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 31 Mart 2019 tarihli Mahalli İdareler Seçimi sürecinde, belediyelerde hiçbir çalışanın ekmeğiyle oynanmayacağına dair namus şeref sözü verdiğini, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Zeydan Karalar’ın da “Belediye başkanı olduğum bir yerde hiçbir kardeşimizi işten atmayacağız.” şeklinde sözü bulunduğunu hatırlattı.

“Hiçbir Söz Tutulmadı”

“Maalesef hiçbir söz tutulmadı” diyen Yusuf Kanlı, “Geçen beş yılda sözleşmeli statüde çalışanlar dâhil hiç kimsenin gözünün yaşına bakılmadı, aileleriyle birlikte on binlerce vatandaşımız, kardeşimiz açlığa, yokluğa mahkûm edildi. Mahkemenin işe iade kararları uygulanmadı, çıkarılan işçilere ödenen tazminatlarla belediye zarara uğratıldı.” ifadesini kullandı.

“Hemşehrilerimizin Gözyaşıyla Diyet Ödüyor”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı şöyle devam etti:

“Sayın Zeydan Karalar böylece gariban emekçi insanları ezmiş, onlara açlığı reva görmüş ama borçlu olduğu siyasi ve bölücü çevrelere sözünü yerine getirmiş oldu. Bir başka ifadeyle Zeydan Karalar, on binlerce hemşehrimizin gözyaşıyla bölücü çevrelere diyet borcunu ödedi, ödemeye devam ediyor.”

“Karalar, Hâlâ İşçi Alıyor”

Zeydan Karalar’ın içinde bulunduğumuz seçim sürecinde halen işçi alımı yapmaya devam ettiğini söyleyen Başkan Yusuf Kanlı “Sayın Karalar, ne giderayak yaptığın usulsüz ihaleler ne de garibanlardan boşalttığın kadroları şişirmen seni ve çevreni kurtaramayacak. On binlerin gözyaşı ve ahı yerde kalmaz, ah alan onmaz! Geldiğiniz gibi gideceksiniz!” dedi.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bahir Yıldırım Arşivi