Bahir Yıldırım

Bahir Yıldırım

“Hemşehrilerimizle, vatandaşlarımızla birlikte başaracağız.”

“Hemşehrilerimizle, vatandaşlarımızla birlikte başaracağız.”

MHP Adana İl Başkanlığı yönetim kurulu toplantısı yapıldı

MHP Adana İl Başkanlığı yönetim kurulu toplantısı yapıldı

- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı başkanlığında yönetim kurulu toplantısı düzenlendi.

yusuf-kanli.jpg

“Adana’nın vakit kaybetmeye tahammülü kalmadı”

Kanlı, parti binasındaki toplantıda, yerel seçimlerde Adana Büyükşehir Belediyesi dahil tüm ilçe belediyelerini kazanma hedefinde olduklarını söyledi.

Adana'nın artık kaybetmeye tahammülünün kalmadığını belirten Kanlı, şunları kaydetti:

"Dört yıl yatıp son bir yılda görüntü veren anlayışla Adana'nın değil ilerlemesi, diğer illerle arasındaki farkı kapatması mümkün değildir. Adana'da 7 gün 24 saat, 365 gün çalışacak bir Büyükşehir Belediye yönetimi oluşturmak istiyoruz. Bunu da tüm vatandaşlarımızla birlikte başaracağız."

“Adana’da, merkezi yönetimle barışık olmayan, devlet idaresiyle uyum sağlayamayan bir Büyükşehir Belediye yönetimi var. Bu durum Adana’mıza, hemşehrilerimize zarar veriyor. Artık vatandaşlarımız da bunu görüyor ve ifade ediyor.”

“Hemşehrilerimizle, vatandaşlarımızla birlikte başaracağız.”

“Adana’da yedi gün yirmi dört saat, üç yüz altmış beş gün altı saat çalışacak bir Büyükşehir Belediye yönetimi oluşturmak istiyoruz. Bunu da tüm hemşehrilerimizle, tüm vatandaşlarımızla birlikte başaracağız.”

Yusuf Kanlı’dan “7/24, 365 gün” mesajı!

– Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı “Adana’da yedi gün yirmi dört saat, üç yüz altmış beş gün altı saat çalışacak bir Büyükşehir Belediye yönetimi oluşturmak istiyoruz.” dedi.

Başkan Yusuf Kanlı Kararlı…

MHP Adana’da başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm ilçe belediyelerini de kazanma arzusu ve hedefinde. Bu konuda hem teşkilatları hem de tabanı hazırlayan ve hedefe yoğunlaştıran MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, mutlak kazanmaya dayalı bir iradeyi tesis ediyor.

“Vatandaşlarımız Da Aynı Düşünüyor”

Başkan Yusuf Kanlı, Cumhur İttifakı’nın Adana Büyükşehir Belediyesi’ni neden kazanması lazım geldiği hususunda da vatandaşlarla aynı düşündüklerini söyledi. Son İl yönetim Kurulu toplantısında konuşan Yusuf Kanlı “Adana’da, merkezi yönetimle barışık olmayan, devlet idaresiyle uyum sağlayamayan bir Büyükşehir Belediye yönetimi var. Bu durum Adana’mıza, hemşehrilerimize zarar veriyor. Artık vatandaşlarımız da bunu görüyor ve ifade ediyor.” şeklinde konuştu.

“Adana’nın Vakit Kaybetmeye Tahammülü Kalmadı”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, devamla “Adana’nın artık vakit kaybetmeye tahammülü kalmadı. Dört yıl yatıp son bir yılda görüntü veren bir anlayışla Adana’nın değil ilerlemesi, diğer iller ile arasındaki farkı kapatması da mümkün değildir. Adana’da yedi gün yirmi dört saat, üç yüz altmış beş gün altı saat çalışacak bir Büyükşehir Belediye yönetimi oluşturmak istiyoruz. Bunu da tüm hemşehrilerimizle, tüm vatandaşlarımızla birlikte başaracağız.” dedi.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bahir Yıldırım Arşivi