MHP Adana'da yerel seçime hazırlanıyor..

MHP Adana'da yerel seçime hazırlanıyor..

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Mayıs ayında yapılan seçimlerdekifaaliyetler üzerinde “Gözden geçirme çalışması” başlattı. Buradan eldeedilecek bilgi ve tecrübeler ile yerel seçimlere hazırlık yapılacak.

“Adana’mıza daha çok hizmet etmek, hemşehrilerimizin sıkıntılarını gidermek istiyoruz. Bu nedenle yerel seçimlere odaklandık ve mutlaka kazanmak istiyoruz.”

MHP Adana'da yerel seçim hazırlığı...

“Mutlaka kazanmak istiyoruz”


– Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Mayıs ayında yapılan seçimlerdeki faaliyetler üzerinde “Gözden geçirme çalışması” başlattı. Buradan elde edilecek bilgi ve tecrübeler ile yerel seçimlere hazırlık yapılacak.

Seçim çalışmaları gözden geçirildi


MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, 14 Mayısta yapılan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanı Seçimi birinci turu ile 28 Mayısta yapılan Cumhurbaşkanı İkinci Tur Seçim sürecindeki çalışmaları masaya yatırdı. Gerçekleştirilen çalışmada Kanlı, geride kalan seçimlerdeki faaliyetleri İl Divan Kurulu Üyeleriyle birlikte tekrar gözden geçirdi.

Daha geniş boyutlu ve ayrıntılı çalışılacak


Ruhi Kılıçkıran Toplantı Salonunda, sahada elde edilen görsellerin de bir sunum eşliğinde incelendiği, iki seçim döneminin adeta mercek altına alındığı çalışma yerel seçimlere hazırlık anlamı da taşıyor.
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı yaptığı açıklamada, bu incelemenin daha geniş boyutlu yapılacak çalışmaların ilk adımı olduğunu söyledi.

Hatalar, zayıf ve güçlü yönler tespit ediliyor


MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “İki önemli seçim gerçekleştirildi. İkisinde de belirlenen hedeflere ulaşma amacı vardı. Bu iki seçim dönemi aynı zamanda çok kıymetli tecrübeler sağladı. Şimdi bu gözden geçirme çalışmalarıyla hatalarımıza, zayıf ve güçlü taraflarımıza bakıyoruz. Böylece yerel seçimlerde neler yapmamız, neler yapmamamız gerektiğini tespit edeceğiz. Adana’mıza daha çok hizmet etmek, hemşehrilerimizin sıkıntılarını gidermek istiyoruz. Bu nedenle yerel seçimlere odaklandık ve mutlaka kazanmak istiyoruz.” dedi.

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler