Selami Kaytancı

Selami Kaytancı

Nuh Mete Yüksel & Muharrem İnce ve FETÖ

Nuh Mete Yüksel & Muharrem İnce ve FETÖ

Nuh Mete Yüksel, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı idi. DGM'nin (Devlet Güvenlik Mahkemesi) kudretli savcısıydı. Döneminde öyle güçlü, öyle satvetli bir savcıydı ki, herkes ondan korkar, çekinirdi. Hatta normal bir başka savcı bile, onun yanına yaklaşamaz, odasına giremezdi.

FETO hakkında ilk terör örgütü davası açan bu kudretli savcı, daha sonra FETÖ'NÜN avukatlığına yükselmiştir. Nereden nereye değil mi?!..

Peki, neden ve nasıl oldu bu iş?

FETO, kendisi hakkında hazırlanan bu davadan, iddianameden, içerdeki kulları vasıtasıyla haberdar olunca, hemen harekete geçti. Cemaate bağlı, genç ve çok güzel bir bayan avukat, Nuh Mete Yüksel'in yanına sokuldu. Ona verilen görev emrine göre, çeşitli kadınsı yöntemlerle, Nuh Mete Yüksel'in kendisine cinsel ilgi duyması sağlanacaktı. Evli, inançlı, namuslu bir Müslüman olan ve dini bir hüviyeti olduğu için cemaat içinde yer alan bu avukat hanım, buna çok şaşırdı, hayretler içinde kaldı ve şiddetle karşı çıktı. Kendisinin namuslu ve inançlı bir insan olduğunu bildirdi. Ona, bir savaş içinde oldukları, düşmanın alt edilmesi, dinin ve davanın selameti için, harbin bir hile olduğu ve savaşın kazanılması için bunun mübah olduğu, kendisinin bununla cihat yapmış Olacağı, cenneti kazanacağı... vs vs anlatılarak ikna edildi.

Veeee, sonunda bu avukat hanımla Nuh Mete Yüksel'in porno kaseti çekildi. Bu kasetle tehdit edilen o devrin en kudretli cumhuriyet savcısı, tırnakları kesilmiş kediye çevrildi. Daha sonra da FETO davalarını savunan avukat oldu ve öylece bu dünyadan göçüp gitti...

Türkiye'yi bir EVANGELİST CUMHURİYETİ yapmak isteyen EVANGELİST PAPAZI FETO, bunun bir benzerini Deniz Baykal ve MHP vekilleri için yaptı. Özellikle dış meselelerde yerli ve milli bir duruş sergileyen Deniz Baykal, FETO ve ABD için, aşılması gereken bir takoz niteliğindeydi. Tayyip'i devirmek ve kendi güdümlerinde bir yönetim oluşturmak için CHP'yi ve de MHP'yi dizayn etmeleri gerekiyordu. Baykal'ı devirip yerine has kulları olan KILIÇDAROĞLU’nu getirdiler. MHP'de istedikleri sonuca tam ulaşmalarını Tayyip ve Devlet Bahçeli'nin feraset ve basiretleri önledi.

FETO, son tangoyu Muharrem İnce ile oynadı. Tayyip'i devirme, TÜRKİYE'ye yön çizme oyununda oyunbozanlık yapan Muharrem İnce, bir kaset devrimi ile oyun dışına itildi. Ben o kasetlerin çok az bir kısmını iğrenerek izledim. Tek kelime ile SÜPER BİR MONTAJ!.. FETÖ'nün itleri, onlara göre süper bir iş çıkarmışlar.

ANCAAAKK, bilmedikleri, düşünmedikleri ya da DÜŞÜNEMEDİKLERİ, HESAP EDEMEDİKLERİ bir şey var : ONLAR TUZAK KURDULAR, ALLAH DA TUZAK KURDU ; ŞÜPHESİZ Kİ ALLAH TUZAK KURANLARIN EN HAYIRLISIDIR...

KARAMAN'IN KOYUNU, PAZAR AKŞAMI ÇIKAR OYUNU!..

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Selami Kaytancı Arşivi