TOBB'un 70. Yıl Etkinliğine CTO'da Katılım Sağladı.

TOBB'un 70. Yıl Etkinliğine CTO'da Katılım Sağladı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 70. Kuruluş yıl dönümünde, 81 ilden gelen iş dünyasının temsilcilerini başkentte buluşturdu.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un da katılımıyla hizmet şeref belgesi takdim töreni düzenlendi.

TOBB 70. Yıl Etkinliğinde, Oda ve Borsa camiası Ankara’da Birlik Merkezi’nde bir araya geldi. Ticaret Bakanı Mehmet Muş, TOBB’un yerel bir kuruluştan, dünya çapında iş birlikleri gerçekleştiren küresel bir aktör haline geldiğini ifade etti. Hisarcıklıoğlu da Türkiye’deki oda-borsa sisteminin dünyada örnek gösterildiğini belirterek “Ülkemizi hak ettiği yere çıkarmak için, iş dünyası daha hızlı koşmak zorunda” dedi.

Yapılan etkinliğe TOBB Camiasının yanı sıra Ticaret Bakanı Mehmet Muş, TBMM Başkanlığı yapmış olan Cemil Çiçek, Ticaret Bakanlığı yapmış olan Hayati Yazıcı ve Milletvekilleri yer aldı.

Düzenlenen 70. Yıl Etkinliğine CTO'yu temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can, Meclis Başkanı Kasım Önük, Genel Kurul Delegesi Veli Köksal ve Genel Sekreter Zafer Öz katılım sağladı.

Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları, Delegeler ve Genel Sekreterlerin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlik çerçevesinde 10, 20, 30 yılık Delege ve Başkanlara Hizmet Şeref Belgesi Plaket Takdim Töreni ve 10 yıldır camiaya büyük bir gayretle hizmet veren Genel Sekreterlere yönelik ise ödül töreni gerçekleştirildi.

Törende, Ceyhan Ticaret Odası Genel Sekreteri Zafer Öz'e görevinde 17. Yılı tamamlaması sebebiyle Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu tarafından plaket verildi.

Hizmet Şeref belgesi ve plaketi alan Ceyhan Ticaret Odası Genel Sekreteri Öz, “Görevim esnasında her daim desteklerini esirgemeyen Yönetim Kurulu Başkanım Şeref Can, Meclis Başkanım Kasım Önük, Yönetim ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler