Çulhaoğlu: 'Milletin Özlemini Gidereceğiz..'

Çulhaoğlu: 'Milletin Özlemini Gidereceğiz..'

 İYİ Parti Milletvekili Adayı M.Metanet Çulhaoğlu, Milletin Özlemini Gidereceğiz

Çulhaoğlu: 'Milletin Özlemini Gidereceğiz..'

 İYİ Parti Milletvekili Adayı M.Metanet Çulhaoğlu, Milletin Özlemini Gidereceğiz

İYİ Parti Adana Milletvekili adayı M.Metanet Çulhaoğlu İl ve İlçe Yöneticileri ile birlikte, Pozantı da yaptığı sohbet toplantılarında büyük bir ilgi ile karşılandığını belirterek çiftçi ve üreticiler büyük zorluklar yaşıyor dedi. Çulhaoğlu yaptığı açıklamada;

Halkımızın bizlere gösterdiği sevgi Dünyalara değer iktidarımızda yapacağımız güzel çalışmalarla milletimizin özlemini gidereceğiz dedi. Cumhurbaşkanı Adayımız Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener açıklamalarında İktidarımızın ilk altı ayında "kamuda şeffaflık ve siyasi ahlak yasası" çıkartılacak sözü çok anlamlıdır.Ahlaklı olmak dürüst olmak her kesimin ideali olmalıdır.Gerek kentlerde gerekse kırsalda vatandaşımızın huzur ve güvenini korumaya özen göstereceğiz. Pozantı İlçemiz Adanamızın önemli İlçelerindendir. İlçe Başkanımız  Mustafa Arıkan ve siz değerli Pozantılılara önemli hizmetler vereceğiz.Yorgun,bıkkın,mutsuz ve umutsuz insanımız kalmayacak dedi.

 Çiftçimizin kullandığı mazot yarı yarıya indirimli, gübre ve ilaçta büyük rahatlamalar olacak. Pozantı ve köylerinde çiftçi ve üreticilerin yanı sıra tarım işçileri ile de görüşen Çulhaoğlu dalında kalan portakal tarlada kalan karpuz ve hızla ekim alanlalarımızın daralması, bununla birlikte uygulanan sistem ve yanlış politikalar çiftçinin büyük sorunudur. İthalata dayanan pamuk üretimi, maliyetleri karşılayamayan buğday ve mısır nedeniyle çiftçilerimiz topraktan hızla uzaklaştırılıyor. Yapacağımız iyileştirmelerle tüm bunların önüne geçeceğiz.Nasıl ki tüm Dünyaya pamuk ve buğday ihraç eder durumdayken ithal eder duruma geldik . Yeniden önemli yapılanmalarla tüm Türkiye'de kalkınma ve üretme hamlesini gerçekleştirip, ülkemizi ve tüm vatandaşlarımızı kucaklayan bir hizmet anlayışı ile çalışacağız.         

                                  

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler