İrfan Küçükköy

İrfan Küçükköy

PKK- FETÖ gibi zararlı faaliyetler biter mi?

PKK- FETÖ gibi zararlı faaliyetler biter mi?


Ülkemizde halen tahribatları devam eden yıkıcı faaliyetler ABD'nin, sömürgeci Batı Avrupa Devletlerinin beşinci kol faaliyetleri olduğu ortaya çıktığına göre, bu devletler bu emellerinden vazgeçmedikçe bitmez. Bu Sömürgeci devletler bir buçuk asırdan beri Osmanlı ve Türkiye aleyhine faaliyet yürütüyorlar. Bu faaliyetlerden vaz geçmezler. Biri ifşa olursa, küçülürse başkalarını oluştururlar. Darbelerde ABD parmağı bu gün sır değildir. Başka sır faaliyetleri de olabilir.

Su uyur, düşman uyumaz. Başka beşinci kol faaliyeti varsa ortaya çıkarılması ve toplumun uyarılması şarttır.
Sosyal Medyadaki ahlak dışı dilin yaygınlaşmasını beşinci kol faaliyeti olarak görüyorum. Türk halkı o kadar küfürbaz olamaz. Dünkü konuşmasında Cumhurbaşkanı Sayın Tayyip Erdoğan, bu konuya dikkat çekti. Sosyal Medyanın dili konusunun öneminin devlet tarafından iyi anlaşılması, siyasi istismara mahal verilmeden hem hukuki hem de sosyal tedbirlerin alınması şarttır.

Misyoner faaliyetlerinin de Sosyal Medya'da geniş yer aldığını görüyorum.
Toplumu ayrıştırma faaliyetlerini görüyorum.

Savaş kışkırtıcılığı yapanları da, savaş karşıtlığı maskesi arkasına sığınıp ordu aleyhtarlığı yapıldığını da görüyorum.
Din aleyhtarlığı yapıldığını da, Diyanetin, İmam Hatip Okullarının, İlahiyat Fakültelerinin, bazı dini kurumların, vakıfların itibarlarının toplumda düşürülmek istendiğini de, başka başka faaliyetlerin yapıldığını görüyorum.

Acil ve ciddi tedbirlerin alınması şarttır. Toplumun zararlı faaliyetlerden korunması milli bir görevdir. Devletin asli görevidir.

 

EK

Nevriye Görün Erkan hanımefendi "Halkın özgürlük alanı olan medyayı kısıtlayacak başka sebepler mi var ?!

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.